O mnie

 
Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa na mojej stronie internetowej. Prowadzę jednoosobową działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Home Consulting Andrzej Kuczara. Posiadam licencję pośrednika (nr 23259), ukończyłem Ekonomię ze specjalnością „gospodarowanie nieruchomościami” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jestem również członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami poniżej!
 
 
 
 

sprzedaż nieruchomości

 

Małe jest piękne!

Jednoosobowa działalność gospodarcza oznacza, że jako pośrednik obsługuję tylko garstkę ofert, którym poświęcam całą swoją uwagę. Podejmując współpracę ze mną masz pewność, że oferta nie wyląduje obok setek podobnych, a Twoja nieruchomość pozostanie pod ciągłą opieką. Moim priorytetem jest zawarcie transakcji i zadowolenie obu stron, dlatego chętnie podejmuję współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Kupno nieruchomości

 

Pozwól się wyręczyć!

Planujesz kupić mieszkanie lub dom, ale chcesz oszczędzić czas i nerwy związane z przeszukiwaniem ofert? Szukasz inwestycji pod wynajem, ale nie wiesz na co się zdecydować? Zakup nieruchomości wiąże się z wieloma trudnościami formalno – prawnymi a także koniecznością wizytacji nieruchomości, które często nie spełniają oczekiwań. Zamiast tracić czas, nerwy i pieniądze, lepiej jest podjąć współpracę z licencjonowanym pośrednikiem, który bezpiecznie przeprowadzi całą transakcję.

Dowiedz się więcej

Najem

 
Dla tych, którzy pragną wynająć swoje mieszkanie bezpiecznie, szybko i w jak najlepszej cenie. Podobnie jak w przypadku sprzedaży i kupna, kompleksowo zajmuję się najmem nieruchomości oraz wszelkimi formalnościami, które się z tym wiążą.

Najnowsze oferty

Działka budowlano-rolna 44,46 a dla ceniących spokój (Zebrzydowice k. Kalwarii Z.)
img-9300.jpg
44,46 a (19,5a budowlane)
Powiechrznia: 4446 m2
Cena: 179000 zł
szczegóły ofert
Apartament w Kościelisku z widokiem na góry
1_1.jpg
ROI 12,9%
Powiechrznia: 32,16 m2
Cena: 284000 zł
szczegóły ofert
Uroczy, wolnostojący dom w Wyżycach k. Krakowa i Tarnowa
img-8470.jpg
100 m^2, 34a
Powiechrznia: 100 m2
Cena: 320000 zł
szczegóły ofert
Zobacz wszystkie oferty

Opinie

Opinie moich klientów można znaleźć na Facebooku.

kontakt

Andrzej Kuczara
tel.: (+48) 514 786 042
NIP: 513-024-97-23
e-mail: kuczara@hcak.pl

formularz kontatkowy