sprzedaż nieruchomości

 

 

Małe jest piękne!
Jednoosobowa działalność gospodarcza oznacza, że jako pośrednik obsługuję tylko garstkę ofert, którym poświęcam całą swoją uwagę. Podejmując współpracę ze mną masz pewność, że oferta nie wyląduje obok setek podobnych, a Twoja nieruchomość pozostanie pod ciągłą opieką. Moim priorytetem jest zawarcie transakcji i zadowolenie obu stron, dlatego chętnie podejmuję współpracę z innymi biurami nieruchomości.

 

Marketing nieruchomości
Nawet najdokładniej wyliczona cena nieruchomości nie gwarantuje, że oferta dotrze do potencjalnych klientów. Efektem słabej promocji może być znaczne przedłużenie procesu sprzedaży a nawet brak szans na znalezienie nabywcy. Dlatego w swojej pracy ciągle monitoruje zainteresowanie ofertą oraz wprowadzam stosowne zmiany. Pozwala to szybko korygować parametry oferty w taki sposób, aby maksymalizować jej skuteczność.

 

Kłamstwo ma krótkie nogi
Zatajanie istotnych informacji o nieruchomości jest często popełnianym błędem i może prowadzić do poniesienia przez stronę odpowiedzialności finansowej, a w niektórych przypadkach również karnej. Z tego powodu uczciwie ujawniam informacje o defektach nieruchomości. Być może nie przyśpieszy to sprzedaży, jednak z pewnością uchroni obie strony transakcji od kłopotów w przyszłości. Zdarza się, że właściciele sami nie są świadomi wad prawnych, które ciążą na nieruchomości!

 

Dogodne warunki współpracy
"Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść". Wiele osób uważa, że większa liczba biur nieruchomości zaangażowanych w sprzedaż skutkuje większą szansą na zawarcie transakcji (tzw. umowy otwarte). Niestety, powielone oferty często różnią się od siebie ceną, zdjęciami oraz opisem, a owe rozbieżności skutkują spadkiem wiarygodności sprzedającego. Pracując głównie na umowach "na wyłączność", potencjalni kupujący nie są skołowani mnogością ofert z różnych źródeł, a sprzedający ma tylko jedną osobę kontaktową, co znacznie ułatwia obrót nieruchomością.

Zapraszam do współpracy!