Uroczy, wolnostojący dom w Wyżycach k. Krakowa i Tarnowa

img-8470.jpg
Szczegóły ofert:

Zapraszam Państwa do obejrzenia przytulnego, wolnostojącego domu w Wyżycach – malowniczej miejscowości położonej pomiędzy Krakowem i Tarnowem. To miejsce w sam raz dla osób ceniących bliskość przyrody oraz dla tych, którzy pragną zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku w spokojnym i cichym sąsiedztwie.

Dom jest jednokondygnacyjny i składa się z czterech jasnych i ustawnych pokoi, dużej kuchni z jadalnią, komunikacji, ganku oraz łazienki. Generalny remont został przeprowadzony 6 lat temu, w wyniku którego m.in. wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną, grzewczą i kominową, docieplono budynek z zewnątrz, wykonano nową elewację a w pomieszczeniach zrobiono nowe wylewki,  wymienione zostały płytki oraz panele podłogowe, wstawiono nową stolarkę okienną i okna PCV. Dom posiada centralne ogrzewanie na węgiel, ale jest możliwość zamontowania ogrzewania gazowego. W przyziemiu znajduje się piwnica i kotłownia, poddasze jest nieużytkowe, a dach został wykonany z blachy  trapezowej. Do domu doprowadzone są wszystkie media, tj. prąd, gaz i woda, kanalizacja – szambo.

Nieruchomość stoi na podłużnej, 34-arowej działce z dogodnym dojazdem do drogi głównej. Teren wokół domu jest ogrodzony, zadbany i zagospodarowany zielenią. Na obszarze działki znajduje się również garaż składający się z dwóch pomieszczeń, stodoła oraz studnia.

Więcej informacji o nieruchomości znajdą Państwo pod numerem telefonu: 514-786-042.

 

lokalizacja: Wyżyce
pow.: 100 m^2
pow. działki: 34a
l. pokoi: 4
kuchnia: osobno
kondygnacje: 1
materiał: cegła
rok budowy: 1949
po remoncie: tak
wymienione instalacje: tak
media: woda, prąd, gaz, szambo
piwnica: jest
poddasze: nieużytkowe
garaż: tak
ogrodzone: tak
okna: PCV
ogrzewanie: centralne węglowe

Powiechrznia:
100 m2
Cena:
320000 zł
Zdjęcia: